Alüminium profil və konstruksiyaların dizaynı və təchizatı
"BAUNER" MMT, istənilən mürəkkəblikdə alüminiumdan hazırlanmış alüminium profil və konstruksiyaların dizaynı, müəllif nəzarəti və tədarükü ilə məşğul olur. İstehsalda istifadə olunan ən son texnologiyalar, Qazaxıstan bazarının müxtəlif seqmentlərində istehlakçılar tərəfindən geniş istifadə olunan alüminium profillərin geniş çeşidini istehsal etməyə imkan verir.
"BAUNER" MMT ilk dəfədir ki, Azərbaycanda keçirilən "BakuBuild" Beynəlxalq İnşaat Sərgisində iştirak edir. Bu gün ziyarətçilərə alt sistemimizin necə işlədiyini ətraflı göstərmək və izah etmək istəyirik. Bunun üçün stenddə müxtəlif üzlük materiallarının ekspozisiyası yerləşdirilib və maraqlananlar bütün bərkitmə detalları ilə əyani şəkildə tanış ola bilərlər.
Sərginin ikinci günündə deyə bilərəm ki, sərginin təşkili ürəyimizcədir! Burada təkcə azərbaycanlı deyil, həm də xarici tərəfdaşlar tapacağımıza ümid edirik. Bundan əlavə, "BakuBuild" sərgisində iştirak həm qonaqlar, həm də sərgi iştirakçıları ilə aktual informasiya və peşəkar bilik mübadiləsi aparmağa imkan yaradır.

Проектирование и поставка алюминиевого профиля и конструкций
Компания ТОО BAUNER основывается на проектировании, авторском надзоре и поставке алюминиевого профиля и конструкций, изготовленных из алюминия любой сложности. Новейшие технологии, применяемые в производстве, позволяют нам выпускать большой ассортимент алюминиевых профилей, которые широко используются потребителями в различных сегментах казахстанского рынка.
ТОО BAUNER впервые принимает участие на Международной строительной выставке BakuBuild, проходящей в Азербайджане. Сегодня мы хотим подробно показать и рассказать посетителям, как работает наша подсистема. Для этого на стенде размещена экспозиция различных облицовочных материалов, и заинтересованные лица могут наглядно ознакомиться со всеми деталвми крепления.
На второй день выставки могу сказать, что нам по душе ее организация! Рассчитываем найти здесь не только азербайджанских, но и зарубежных партнеров. Кроме того, участие в BakuBuild дает возможность обмениваться актуальной информацией и профессиональными знаниями, как с гостями, так и участниками выставки.