Rostov-Don şəhərindən olan Rusiya şirkəti yeni məhsul istehsal edir – "Kapelli” qapıları. Bu qapıların unikallığı onların yüz faiz rütubətə davamlılığıdır ki, bu da Azərbaycan regionu üçün aktualdır, çünki Bakı yüksək rütubətə malik dənizkənarı şəhərdir.
Biz otellər, hovuzlar, fitness salonları, uşaq bağçaları, xəstəxanalar, poliklinikalar kimi obyektlər üçün nəzərdə tutulmuş daxili qapıların xüsusi istehsalçılarıyıq.
Şirkət sərgidə ilk dəfə deyil, on il əvvəl bu layihədə iştirak etmişik. Burada qapıların ticarəti ilə məşğul olan nümayəndələrimiz var, üslubumuz Bakıda təqdim olunur, müştərilər iki yeni rəngdə - nanə rəngi və mavi rəngdə təqdim olunan yanğın qapıları, mətbəx, restoran, məktəb və tibbi qapılara üstünlük verir. Bu iki rəngin insanların sağlamlığına müsbət təsir göstərdiyi sübut edilmişdir.
Məhsullarımızın qeyri-adi olması üç sözlə ifadə olunur: sakit, isti və quru - və bu spesifiklik istehsalçılar arasında nadirdir. Rusiyada unikal texnologiyaya malik olan yeganə istehsalçı bizik.
"BakuBuild" sərgiləri bizim üçün çox vacibdir. İlk dəfədir ki, Bakıdayam, ziyarətçiləri izləyirəm, onlar ekspozisiya ilə diqqətlə tanış olurlar, stenddə söhbət etmək, məhsullarla tanış olmaq istəyirlər - bu cür münasibət çox dəyərlidir!

Символика уникальных дверей: тихо, тепло, сухо.
Российская компания из Ростова-на-Дону производит новый продукт – двери Kapelli . Уникальность этих дверей в стопроцентной влагостойкости, что актуально для региона Азербайджана, ведь Баку приморский город с повышенной влажностью.
Мы конкретные производители внутренних дверей, предназначенных для таких объектов, как гостиницы, бассейны, фитнес-залы, детские сады, больницы, поликлиники.
Компания не впервые на выставке, мы участвовали в этом проекте десять лет назад. У нас тут есть представители, которые торгуют дверьми, вот наш стиль представлен в Баку, клиентура ориентируется противопожарные двери, кухонные, ресторанные, школьные и медицинские двери, представленные в двух новых цветах: мятный и голубой. Доказано, что именно эти два цвета благоприятно влияют на здоровье людей.
Незаурядность нашей продукции обозначена тремя словами: тихо, тепло и сухо – и такая специфика единична среди производителей. Мы единственные производители в России обладаем уникальной технологией.
Выставки BakuBuild очень важны для нас. Я сама в Баку впервые, наблюдаю за посетителями, что внимательно изучают экспозицию, хотят пообщаться на стенде, изучить продукцию – такой формат взаимоотношений дорогого стоит!