Türkiyənin ən qədim şirkətindən təkliflər
“Çuhadaroğlu” şirkəti alüminium pəncərə və qapı sistemlərinin böyük istehsalçılarından biridir. 1954-cü ildə qurulan şirkətin İstanbulda yerləşən müəssisəsi alüminium profilləri, ekstruziya profilləri, qəlibləmə emalatxanası, səth emalı avadanlığı, mexaniki proseslər və montaj xətləri ilə inteqrasiya olunmuşdu. Şirkət ekstruziv alüminium profilləri ilə bağlı tam spektrli xidmətlər təqdim edir: dizayn, istehsal, satış və quraşdırma.
Biz BakuBuild sərgisində beş əsas brendi təqdim edirik: Interal (qapı və pəncərə sistemləri, sürüşmə sistemləri, fasad sistemləri), Interax (avtomatik qapı sistemləri), Interwall (ofis bölmə sistemləri), Intersecure (təhlükəsizlik sistemləri) və Interdigi (şirkətin rəqəmsallaşdırılması). Stenddə 30, 60 və 90 dəqiqə ərzində alova tab gətirə bilən yanğınadavamlı qapılar, avtomatik qapı sistemləri, Türkiyədə məşhur olan alüminium profil sürüşmə qapıları və ofis qutuları təqdim olunur. Məhsullar uzunluğu 3,5 metrə qədər və müxtəlif profil qalınlığına malik ola bilər. Müəssisə 20-dən çox növdə, o cümlədən fərdi sifariş əsasında məhsullar istehsal edir.
Artıq on ildən artıqdır ki, BakuBuild sərgisində iştirak edirik. Bizim üçün sərgilər daimi tərəfdaşlarla görüşlər və potensial alıcılarla tanışlıq deməkdir. İkinci vacib məqam isə şirkətin prestijidir. Bu sahədə ən qədim türk şirkəti, Avropanın isə ən məşhur şirkətlərindən biri belə irimiqyaslı forumlarda iştirak etmək fürsətini əldən verə bilməz.

Предложения от старейшей турецкой компании
Компания «Çuhadaroglu» – один из крупнейших производителей оконных и дверных систем из алюминия. Основана в 1954 году, имеет интегрированное предприятие с линией литья алюминиевых профилей, экструзионными линиями, формовочным цехом, оборудованием для обработки поверхности, механическими процессами и сборочными линиями в Стамбуле. Компания оказывает полный спектр услуг связанных с экструзивными алюминиевыми профилями: дизайн, производство, продажу и монтаж.
На выставке BakuBuild представляем пять главных брендов – Interal (дверные и оконные системы, раздвижные системы, фасадные системы), Interax (автоматические дверные системы), Interwall (системы офисных перегородок), Intersecure (системы безопасности) и Interdigi (цифровизация компании). На стенде выставлены противопожарные двери, способные выдерживать огонь в течение 30, 60 и 90 минут; автоматические дверные системы; популярные в Турции раздвижные двери и офисные боксы из алюминиевого профиля. Продукция может быть до 3,5 метров длины и разной толщины профиля. Компания производит более 20 видов продукции, в том числе и по индивидуальным заказам.
Мы участвуем в выставке BakuBuild уже более десяти лет. Для нас выставки это встречи с постоянными партнерами и знакомство с потенциальными покупателями. И второй важный момент – это престиж компании. Старейшая из турецких компаний в этой сфере и одна из известнейших в Европе, не упустит возможности принять участия в подобных масштабных форумах.