Türkiyənin ən qədim şirkətindən təkliflər
“Çuhadaroğlu” şirkəti alüminium pəncərə və qapı sistemlərinin böyük istehsalçılarından biridir. 1954-cü ildə qurulan şirkətin İstanbulda yerləşən müəssisəsi alüminium profilləri, ekstruziya profilləri, qəlibləmə emalatxanası, səth emalı avadanlığı, mexaniki proseslər və montaj xətləri ilə inteqrasiya olunmuşdu. Şirkət ekstruziv alüminium profilləri ilə bağlı tam spektrli xidmətlər təqdim edir: dizayn, istehsal, satış və quraşdırma.
Biz BakuBuild sərgisində beş əsas brendi təqdim edirik: Interal (qapı və pəncərə sistemləri, sürüşmə sistemləri, fasad sistemləri), Interax (avtomatik qapı sistemləri), Interwall (ofis bölmə sistemləri), Intersecure (təhlükəsizlik sistemləri) və Interdigi (şirkətin rəqəmsallaşdırılması). Stenddə 30, 60 və 90 dəqiqə ərzində alova tab gətirə bilən yanğınadavamlı qapılar, avtomatik qapı sistemləri, Türkiyədə məşhur olan alüminium profil sürüşmə qapıları və ofis qutuları təqdim olunur. Məhsullar uzunluğu 3,5 metrə qədər və müxtəlif profil qalınlığına malik ola bilər. Müəssisə 20-dən çox növdə, o cümlədən fərdi sifariş əsasında məhsullar istehsal edir.
Artıq on ildən artıqdır ki, BakuBuild sərgisində iştirak edirik. Bizim üçün sərgilər daimi tərəfdaşlarla görüşlər və potensial alıcılarla tanışlıq deməkdir. İkinci vacib məqam isə şirkətin prestijidir. Bu sahədə ən qədim türk şirkəti, Avropanın isə ən məşhur şirkətlərindən biri belə irimiqyaslı forumlarda iştirak etmək fürsətini əldən verə bilməz.

Offers from Turkiye`s oldest company
Çuhadaroglu is one of the largest manufacturers of aluminum window and door systems. Established in 1954, it has an integrated facility with aluminum profile casting line, extrusion lines, forming shop, surface treatment equipment, mechanical processes, and assembly lines in Istanbul. The company provides a full range of services related to extrusive aluminum profiles such as design, production, sales, and installation.
At the BakuBuild exhibition, we introduced five main brands such as Interal (door and window systems, sliding systems, and facade systems), Interax (automatic door systems), Interwall (office partition systems), Intersecure (security systems), and Interdigi (company digitalization). The stand exhibits fire doors that can withstand fire for 30, 60, and 90 minutes; automatic door systems; sliding doors popular in Turkiye, and office boxes made of aluminum profile. The products can be up to 3.5 meters long and have different profile thicknesses. The company manufactures more than 20 types of products, including customized ones.
We have been exhibiting at the BakuBuild exhibition for over ten years. For us, exhibitions are about meeting regular partners and getting to know potential buyers. And the second important point is the prestige of the company. The oldest Turkish company in this field which is one of the most famous in Europe will not miss the opportunity to take part in such large-scale forums.