Tikintidə istifadə olunan materiallar və avadanlıqlar sahəsində yeniliklər
- Təmsil etdiyim şirkət neft-qaz sənayesində fəaliyyət göstərir, lakin bizim obyektlərdə də bir çox müxtəlif növ tikinti və təmir işləri aparılır. Məhz buna görə də mən uzun illərdir ki, "BakuBuild" sərgisinə gəlirəm. Hər şeydən əvvəl, tikintidə istifadə olunan materiallar və avadanlıqlar sahəsində yeniliklərlə maraqlanırıq.
Sərgidə tanınmış istehsalçıları təmsil edən bir çox yeni şirkət var. Onlarla səmərəli görüşlərimiz oldu, bu görüşlərdə bir sıra məhsullarla tanış olduq, onların istifadəsi ilə bağlı tövsiyələr və keyfiyyət xüsusiyyətləri barədə məlumat aldıq. Xüsusilə, armatur, şüşə lif, smart-home sistemləri və s. mənim marağımı cəlb etdi.
Sərgi çoxsaylı ziyarətçiləri buraya cəlb edən geniş imkanları bir daha nümayiş etdirdi. Burada alınan faydalı məlumatlar, yeni tanışlıqlar və əlaqələr, yüksək peşəkar səviyyədə fikir mübadiləsi gələcək illərdə fəaliyyətimiz üçün baza yaradır.

Новинки в области материалов и оборудования, применяемых в строительстве
- Компания, которую я представляю, занята в нефтегазовой отрасли, но на наших объектах проводится также много различного рода строительных и ремонтных работ. Именно с этим связано мое посещение выставки BakuBuild на протяжении многих лет. Прежде всего, нас интересуют новинки в области материалов и оборудования, применяемых в строительстве.
На выставке много новых компаний, представляющих известных производителей. У нас прошли с ними плодотворные встречи, на которых мы ознакомились с рядом товаров, получили рекомендации по их применению и информацию по качественным характеристикам. В частности, мой интерес привлекли арматура, стекловолокно, системы smart-home и др.
Выставка вновь продемонстрировала широкие возможности, привлекающие сюда множество посетителей. Полезная информация, получаемая здесь, новые знакомства и связи, обмен мнением на высоком профессиональном уровне создают базу для нашей деятельности на ближайшие годы.