Belə genişmiqyaslı tədbirdə iştirak etməkdən çox məmnunuq!
Volqoqrad vilayətində yerləşən Rusiya müəssisəsi abraziv məhsulların, o cümlədən inadcıl məmulatlar üçün abraziv alətlərin, elastik əsaslı məhsulların əsas istehsalçılarından biridir.
Altmış ildən çoxdur ki, fəaliyyət göstəririk və məhsullarımız həm Rusiyada, həm də xaricdə özünü çoxdan sübut edib. Azərbaycanın "BakuBuild"sərgisində ilk dəfədir ki, iştirak edirik və belə genişmiqyaslı tədbirdə iştirak etməkdən çox məmnunuq. Artıq tərəfdaşlarımız var və biz bu əməkdaşlığı daha da inkişaf etdirməyi və məhsullarımızı regionunuza təchiz etməyi planlaşdırırıq.
Düşünürəm ki, yerli istehlakçını təəccübləndirmək mümkün deyil, burada bir çox fərqli firma, xarici şirkətlərin nümayəndələri təmsil olunur, lakin burada iki yeni xətti uğurla təqdim edirik – metal və ondan hazırlanan məhsulların emalı üçün kəsmə və soyma aləti, yeni yüksək keyfiyyətli italyan avadanlığı.
Sərginin ilk günü məhsuldar oldu, bizə bir çox maraqlanan insan müraciət etdi.
Bu il bizim üçün çox fəal keçir, biz Belarus, Qazaxıstan, Qırğızıstan sərgilərində olmuşuq və indi Azərbaycanda layihələri müqayisə edə bilərik. Sərginiz müxtəlif ölkələrdən bir çox müəssisəni bir araya gətirib. Bu, təşkilatçıların mükəmməl işini vurğulayır. Buna görə gələn il mütləq buraya qayıdacağıq!

Нам очень приятно участвовать в таком масштабном мероприятии!
Российское предприятие, расположенное в Волгоградской области, является одним из крупных производителей абразивной продукции, в том числе, абразивного инструмента для упорных изделий, изделий на гибкой основе.
Мы работаем более шестидесяти лет, и наша продукция давно себя зарекомендовала, как в России, так и за рубежом. На Азербайджанской выставке BakuBuild являемся дебютантами, и нам очень приятно участвовать в таком масштабном мероприятии. У нас уже есть партнёры, и мы планируем в дальнейшем развивать это сотрудничество и поставлять в ваш регион свою продукцию.
Я думаю, местного потребителя не удивишь, у вас здесь много разных фирм, представителей зарубежных компаний, но мы успешно представляем здесь две новые линейки – отрезной и зачистной инструмент для обработки метала и изделия из него, новое качественное итальянское оборудование.
Первый выставочный день оказался продуктивным, к нам обратилось много заинтересованных людей.
Этот год у нас очень активный, мы были на выставках Беларуси, Казахстана, Киргизии и сейчас в Азербайджане можем сравнивать проекты. Ваша выставка собрала очень много предприятий из разных стран. Это подчеркивает отличную работу организаторов. Поэтому мы обязательно в следующем году сюда вернемся!