Mürəkkəb relyefli ərazilərdə yolların tikintisi
KRK Holdinqin aparıcı şirkəti olan ÖZGÜN İNŞAAT 1993-cü ildə yaradılmışdır. Şirkət tunel, nəqliyyat, infrastruktur, üst quruluş, mədənçıxarma və enerji sahələrində fəaliyyət göstərir. Düzgün metodlar və beynəlxalq keyfiyyət standartları çərçivəsində texnoloji həllər ilə həyata keçirilən layihələrin gözləntilərini və ehtiyaclarını qarşılayarkən şirkət etibarlılığını sübut etmişdir. Özgün İnşaat öz maliyyə gücü, insan resursları zəngin maşın və avadanlıqları ilə təcrübəsi və nou-hau ilə beynəlxalq uğur qazanmışdır.
Şirkət İstanbul Bələdiyyəsi üçün “4.Levent – Taksim Metro Xətti”, “Kadıköy - Kartal Metro Xətti”, “Taksim - Yenikapı Metro Xətti”, “Taksim” kimi müxtəlif layihələri tamamlayarkən Metro İstanbulun əsas hissələrində iştirak etmişdir. – Kabataş Funikulyor Sisteminin tikintisi” və İstanbul Su və Kanalizasiya İdarəsi üçün çoxlu kanalizasiya tunelləri. Bundan əlavə, biz hazırda İstanbul Metrosu “Pendik-Kaynarca-Fevzi Çakmak Metro Layihəsi”nin əsas podratçısıyıq.
Davamlı artıma nail olmaq və yaşana bilən dünya qurmaq məqsədinə nail olmaq üçün biz Azərbaycanda, eləcə də ölkəmizdə bərpa olunan enerji sahəsində, xüsusilə də Günəş enerjisi sahəsində layihələri inkişaf etdirməyə davam edirik. -art yüksək səmərəli günəş texnologiya məhsulları. Biz investisiyalarımız və ümumi quraşdırılmış gücü 72 MVt-a çatan layihələrimizlə Azərbaycanın bərpa olunan enerjisini artırmaq üçün çalışırıq.

Строительство дорог на территориях со сложным рельефом
ÖZGÜN İNŞAAT, ведущая компания KRK Holding, была основана в 1993 году. Компания работает в сферах туннелестроения, транспорта, инфраструктуры, надстройки, горнодобывающей промышленности и энергетики. Она доказал свою надежность, отвечая ожиданиям и потребностям проектов, реализуемых с использованием технологических решений в рамках правильных методов и международных стандартов качества. Компания «Озгюн Иншаат» добилась международного успеха благодаря своей финансовой мощи, человеческим ресурсам, машинам и оборудованию, а также своему опыту и ноу-хау.
Компания принимала участие в строительстве основных участков метро Стамбула, выполняя различные проекты для муниципалитета Стамбула, такие как «Линия метро 4.Левент – Таксим», «Линия метро Кадыкёй – Картал», «Линия метро Таксим – Еникапы», «Таксим». – Строительство фуникулера Кабаташ» и несколько канализационных туннелей для Управления водоснабжения и канализации Стамбула. Кроме того, в настоящее время мы являемся генеральным подрядчиком стамбульского метрополитена «Проект метро Пендик-Кайнарджа-Февзи-Чакмак».
Чтобы добиться устойчивого роста и достичь цели создания пригодного для жизни мира, мы продолжаем развивать проекты в области возобновляемых источников энергии, особенно в области солнечной энергии, как в Азербайджане, так и в нашей стране, используя современные высокоэффективные подукты солнечной технологии. Мы работаем над увеличением возобновляемой энергетики в Азербайджане, общая установленная мощность наших инвестиций и проектов здесь достигает 72 МВт.