Əlaqə

Təşkilatçılar

Iteca Caspian LLC
Rəşad Qədimov
Layihə rəhbəri

  +994 12 4041000 (ofis)
  +994 12 4041040 (birbaşa)
  +994772777040
  +994 12 4041001 
  build@iteca.az

Iteca Caspian LLC
Əli Həsənli
Satış koordinatoru

  +994 12 4041000
  +994552200039
  +994 12 4041001 
  ali.hasanli@ceo.az

ICA Events
Nadia Griffith
İcraçı direktor

  +971 (4) 5 545 319
  nadia.griffith@ica.events

Tərəfdaşlar

ITE E&C LLC
Tatyana Borodixina
Beynəlxalq satışlar üzrə layihə meneceri (Türkiyə, Çin, Almaniya, Avstriya, Rusiya və MDB, Yaxın Şərq istisna olmaqla)

  + 44 2078467243
  + 44 207 596 5116  
  tatyana.borodikhina@exhibitions-conferences.com

CEM FZ LLC
Yana Sapunova
Layihə üzrə menecer, Yaxın Şərq, İran 

  +971 4 5687387
  yana@cem-gulf.com

Zed Expo
Kerim ARSLAN
İdarəedici Partnyor

  +90 533 073 55 56
  +90 553 224 96 69
  kerim.arslan@zedexpo.com

GiMA International Exhibition Group GmbH
Marqarita Fast 
Layihə meneceri, Almaniya, Avstriya, İsveçrə

  +49 40 235 24 250 
  +49 40 235 24 408  
  fast@gima.de 

Beijing Vista-Expo Co. Ltd.
Luman
Layihə üzrə menecer, Çin

  +86 (10) 59258609
  +86 18210566177
  luman@vista-expo.com

Invernizzi Group
Luana Turati
Satış üzrə menecer, İtaliya 

  +39 02 86897000
   luana.turati@invernizzigroup.com 

IEC Poland Sp. z o.o.
Mariola Kurkiewicz
Layihə üzrə menecer, Polşa 

  +48 607 444 183
  Kurkiewicz@iec.international

Tərəfdaşlar